Nasz Pracownik – Adam Nowak – zajął 1 miejsce w Plebiscycie na Chilloutowy Utwór Roku radia Chillizet

Jest nam niezmiernie miło poinformować, że Adam Nowak członek IMS-owego zespołu, pracujący w naszej firmie jako inżynier dźwięku, a poza pracą występujący w duecie Last Blush – zajął ze swoim utworem „About You” 1 miejsce w Plebiscycie na Chilloutowy Utwór Roku radia Chillizet.

Last Blush tworzą muzykę elektroniczną, a w jego skład, obok Adama, który odpowiada za komponowanie i produkcję, wchodzi także wokalistka Dorota Morawska.

– Jest to bardzo miłe wyróżnienie, które na pewno motywuje nas do dalszej pracy – mówi Adam Nowak. – Bardzo się cieszymy, że sporej ilości osób spodobało się to co robimy. Tworząc utwory inspirujemy się elektroniką z lat 90-tych, obecnych, ale też brzmieniami lat 80-tych. Słuchamy wszystkiego, od rocka po ciężką elektronikę. W najbliższym czasie chcemy wydać płytę – z pomocą naszej wytwórni Universal Music Polska.

Last Blush
Last Blush, autor: Paula Wieczorek, Universal Music Polska

Duet do tej pory z powodzeniem wystąpił na takich festiwalach jak: Opener 2017, Audioriver 2017, Enea Spring Break Festival 2017, ArtPop Festival, czy Burn Selector Festival 2011. W lutym tego roku miała miejsce premiera singla „About You”, który pojawił się na niedawno wydanej EP-ce pt. „Distant”.

W konkursie Radia Chillizet wzięło  udział 12 polskich artystów, oprócz Last Blush m.in.:, Kari, Linia Nocna, Novika czy Buslav. Finał odbył się 7 grudnia w warszawskiej Hali Koszyki.

Adam jest związany z firmą IMS S.A. od 2014 r. Jesteśmy dumni, że nasz zespół tworzą wyjątkowi ludzie z pasją.

Poniżej można posłuchać nagrodzonego utworu.

Najnowsze wpisy

Facebook