Milowy krok w rozwoju aromamarketingu w Polsce

IMS S.A., lider w marketingu sensorycznym podpisał wieloletnią umowę o współpracy z firmą ScentAir Technologies, Inc, globalnym dostawcą rozwiązań aromamarketingowych. W ramach umowy firma ScentAir  będzie dostarczała IMS S.A. wypracowane przez lata rozwiązania w zakresie aromamarketingu dzięki czemu IMS wzbogaci swoją dotychczasową ofertę  w zakresie marketingu zapachowego. Poprzez współpracę z IMS S.A. ScentAir zdobędzie dostęp do nowego jeszcze nie zdobytego rynku.

Dzięki współpracy obie firmy powiększą swoją sprzedaż oraz zyskają nowych klientów. Firma ScentAir będzie korzystać z doświadczeń działu handlowego oraz technicznego IMS S.A., a IMS zyska dostęp do najnowocześniejszych rozwiązań w zakresie marketingu zapachowego. Podpisanie umowy to krok milowy w rozwoju marketingu zapachowego na terenie Polski dający, możliwość wykorzystania olbrzymiego potencjału jaki drzemie w tej nowatorskiej usłudze.

Zapach to bardzo silne narzędzie marketingowe ponieważ jest bezpośrednio powiązany z emocjami i ma znaczący wpływ na identyfikacje marki – powiedział Wojciech Grendziński, Dyrektor Handlowy IMS S.A.  -Marketing zapachowy jest kluczowym narzędziem w marketingu sensorycznym. Jesteśmy bardzo zadowoleni że poprzez współpracę ze ScentAir możemy oferować naszym klientom najwyższej jakości produkty  i najnowocześniejsze rozwiązania.

ScentAir Technologies jest liderem i międzynarodowym dostawcą rozwiązań z dziedziny marketingu zapachowego. Zaprojektowane i opatentowane systemy oraz wysokiej jakości mieszanki zapachowe pomagają stworzyć klimat w miejscu sprzedaży, wpłynąć na lojalność klientów wobec marki oraz stworzyć niezapomniany charakter miejsca. ScentAir oferuje całą gamę produktów do aromamarketingu.  Klientami SA są między innym takie marki i firmy jak: Sheraton, Westin, Lexus, Sony Style, Coca Cola,  Mattel, Marriot, Procter & Gamble, Kraft Foods, Hyatt, US Army Urban War Training. Scentair jest spółką akcyjną z siedziba główną w Charlotte, w Północnej Karolinie, USA.

Najnowsze wpisy

Facebook