IMS po raz kolejny wsparł fundację Dziecięca Fantazja

Jest nam niezmiernie miło poinformować, że już po raz drugi mamy przyjemność wesprzeć fundację Dziecięca Fantazja w organizacji niezwykłego Dnia Dziecka dla nieuleczalnie chorych maluchów – pod nazwą Wieczór Marzeń. Jest to 14-sta edycja tego wyjątkowego wydarzenia – tegoroczna impreza odbędzie się 8 czerwca w warszawskim ZOO. Pojawi się na niej 300 dzieci i ich rodziny, które będą miały okazję przeżyć chwile beztroski, wypełnione śmiechem i zabawą, bez myślenia o chorobie. Dzieci otrzymają również piękne prezenty, czeka je też wiele atrakcji i niespodzianek.

Nasza firma bardzo chętnie wspiera fundacje charytatywne i stojące za nimi piękne i wartościowe inicjatywy. Jest to część naszej polityki przyznawania darowizn przyjętej w 2017 r., zakładającej przeznaczanie na nie 0,2% skonsolidowanego zysku netto przypisanego akcjonariuszom jednostki dominującej Grupy Kapitałowej IMS za poprzedni rok obrotowy.

Fundacja Dziecięca Fantazja jest Organizacją Pożytku Publicznego, której jedynym celem jest wnoszenie radości w życie dzieci nieuleczalnie chorych i zmagających się z chorobami zagrażającymi życiu, poprzez spełnianie ich najskrytszych marzeń. Podopiecznymi fundacji są maluchy walczące z chorobami nowotworowymi, wadami wrodzonymi, schorzeniami genetycznymi i przewlekłymi. Od 2003 roku z pomocą firm, instytucji i osób prywatnych fundacji udało się spełnić prawie 6000 wyjątkowych marzeń.

Najnowsze wpisy

Facebook