Byliśmy partnerem strategicznym Retail Marketing Forum

Retail Marketing Forum jest wydarzeniem zrzeszającym dyrektorów, menadżerów i kierowników zajmujących się różnymi dziedzinami marketingu i sprzedaży detalicznej obejmującej: e-handel, handel stacjonarny i sklepy tymczasowe – pop up stores.

Tegoroczna edycja odbyła się 10 kwietnia 2018 r. w Business Centre Club w Pałacu Lubomirskich w Warszawie. Podczas forum wystąpiło wielu znakomitych prelegentów. Wśród nich znalazł się Wojciech Grendziński, wiceprezes IMS S.A., który wygłosił wykład na temat „Zmysły pod kontrolą, czyli jak zbadać emocje klienta”.

Wykład dotyczył materii, którą zajmuje się IMS S.A, i która dla większości klientów wydaje się “niemierzalna” – mówi Wojciech Grendziński – Jak zbadać emocje, a także jak upewnić się, że zmysły działają pozytywnie na chęć zakupów oraz na większą odwiedzalność “ogarniętych” zmysłowo obiektów.

Nasza spółka była również partnerem głównym konkursu Retail Marketing Awards, którego rozwiązanie odbyło się podczas forum. Konkurs jest skierowany do właścicieli sklepów stacjonarnych i sieci detalicznych i ma na celu promocję innowacyjnych pomysłów w retailu, w tym umiejętne korzystanie z nowoczesnych narzędzi marketingowych w sklepach stacjonarnych, charakteryzujących się ciekawym visual merchandisingiem.

W tegorocznej edycji zwycięzcą został salon Lancerto w Galerii Rzeszów, II miejsce zajęły ex aequo salony: New Balance w Sadyba Best Mall w Warszawie, Recman w Galerii Sfera w Bielsko-Białej oraz Reserved w centrum handlowym Złote Tarasy w Warszawie, a III miejsce zajął Salon Kazar w centrum handlowym Arkadia w Warszawie.

IMS S.A.

Każdy nagrodzony salon otrzymał voucher do zrealizowania na kampanie audio i videomarketingowe realizowane za pomocą nośników IMS S.A.

Najnowsze wpisy

Facebook