Audiomarketing w sklepach SINSAY

W marcu IMS S.A. rozpoczyna współpracę z nową polską marką odzieżową SINSAY. W ramach współpracy, we wszystkich sklepach Sinsay zakupom towarzyszył będzie dedykowany dla tej marki program muzyczny, opracowany w ramach usługi audiomarketingu przez konsultantów muzycznych IMS.

Sinsay to nowa propozycja spółki LPP SA – największej sieci odzieżowej w Polsce, obejmującej brandy Reserved , Cropp, House , Mohito.

Asortyment sklepów Sinsay skierowany jest do nastolatek i młodych kobiet. Właśnie do preferencji tej grupy dopasowany jest ciekawy, nowoczesny i dynamiczny program muzyczny, oparty o szeroką, co miesiąc aktualizowaną bazę utworów.

Audiomarketing IMS uatrakcyjni zakupy we wszystkich salonach tej dynamicznie rozwijającej się marki. Pierwsze sklepy miały swoje daty otwarcia już w marcu, w drugim kwartale 2013 roku planowane jest otwarcie kolejnych 30 lokalizacji na terenie Polski, zaś w całym roku 2013 ma powstać ich około 50.

IMS S.A. to polski lider w dziedzinie marketingu sensorycznego i reklamy w miejscu sprzedaży. IMS zaopatruje ponad 6 tysięcy punktów handlowo-usługowych w usługi audiomarketingu, aromamarketingu i digital signage. Do klientów IMS należą między innymi marki: CCC, Quazi, C&A, Solar, KFC, Sphinx, Alma, Tesco i większość galerii handlowych w Polsce.

Najnowsze wpisy

Facebook