KONFERENCJA Domu Maklerskiego PKO Banku Polskiego – 23 LISTOPADA 2018

23 listopada br. IMS weźmie udział w kolejnej edycji konferencji Dzień Inwestora: Media i Technologia organizowanej cyklicznie przez Dom Maklerski  PKO Banku Polskiego. IMS znalazł się wśród dziesięciu emitentów z sektora medialnego i technologicznego, którzy zostali zaproszeni przez organizatora. Spółka uczestniczy w konferencji jako jeden z dwóch emitentów z sektora WIG Media.

Zarząd IMS będzie prezentował osiągnięcia biznesowe spółki inwestorom instytucjonalnym, działającym na polskim rynku kapitałowym akcji. W konferencji Dzień Inwestora: Media i Technologia weźmie udział kilkadziesiąt funduszy emerytalnych, funduszy inwestycyjnych i firm typu asset management.

PKO Bank Polski jest notowany na GPW od listopada 2004 roku i jest najcenniejszą spółką na warszawskim parkiecie. Należy do największych instytucji finansowych w Polsce, a także jest jedną z wiodących grup finansowych Europy Środkowo-Wschodniej. Jest największym detalicznym i korporacyjnym bankiem w Polsce i niekwestionowanym liderem sektora zarówno pod względem skali działania, kapitałów własnych, aktywów (blisko 300 mld zł), liczby klientów (ponad 9 mln), jak i sieci dystrybucji.

Facebook