Video wall

Mall TV – reklama w galeriach i sieciach handlowych na przenośnych nośnikach video

System Digital Signage oferowany w ramach usług świadczonych przez IMS obejmuje prestiżowe galerie handlowe w Polsce. Reklama video emitowana jest na monitorach zainstalowanych w głównych ciągach komunikacyjnych galerii handlowych: przy schodach ruchomych, w strefach restauracji oraz przed wejściami do wind.

Głównymi zaletami reklamy na ekranach video wall jest nowoczesna, przyciągająca uwagę forma promocji.

FAKTY
51
klientów pamięta co najmniej jedną reklamę videomarketingu IMS emitowaną w galerii handlowej.
Millward Brown 2016

Reklama video wall

Reklama na video wall w prestiżowych galeriach, zlokalizowanych w dużych miastach zapewnia atrakcyjną grupę docelową – potencjalny konsument wystawiony jest na szereg bodźców, które mogą mieć realny wpływ na decyzje związane z wejściem w posiadanie konkretnego produktu, bądź skorzystanie z konkretnej usługi. Jednym z najpotężniejszych zmysłów, który w kluczowy sposób odpowiada za naszą „percepcję konsumencką” jest wzrok. To, co wydaje nam się atrakcyjne wizualnie wzbudza zaufanie i pożądanie, wprawia nas w dobry nastrój i pomaga ukierunkować się na daną rzecz. Atrakcyjność reklamy video wall opiera się na dwóch podstawowych fundamentach:

I – technicznej stronie przekazu, czyli odpowiednio dobranym miejscu i czasie, a także całej oprawie, jaka towarzyszy nam przy odbiorze obrazu. Galerie handlowe są w tym wypadku skrajnie dobrym przykładem, który doskonale nadaje się do tego typu przekazu, co odzwierciedla skuteczność trendu Mall TV – konsumenci z reguły nie tylko nie mają nic przeciwko reklamom video wall, ale wręcz oczekują wartościowego lokowania produktów.

II – jakości samego materiału. Samo zainteresowanie konkretną reklamą video jest tylko zalążkiem sukcesu. Prawdziwą sztuką jest przykucie uwagi konsumenta na dłużej i co za tym idzie niezbędna jest skuteczna perswazja, której efekty mierzy się w znacznych wzrostach sprzedaży. W tym celu przygotowujemy kompleksową kampanię, której składowymi są m.in. współgrające wzajemnie barwy, kolory oraz unikalna historia otoczona niezapomnianymi obrazami.

Sukces Systemu Digital Signage zawdzięczamy temu, że Klient, reklamowany produkt i pieniądze spotykają się w jednym, tym samym miejscu, a reklama video nie drażni, tylko doradza.

Reklama na video wall powoduje wzrost świadomości marki, przyciąga spojrzenia, odbierana jest pozytywnie oraz nie drażni. Nośniki video wall jako nowoczesna forma promocji są najbliższe miejscu sprzedaży.

Zasięg reklamy video poprzez systemy Digital Signage to ponad 36 mln kontaktów z reklamą w ciągu miesiąca.

Skontaktuj się z nami

FAKTY
51
klientów pamięta co najmniej jedną reklamę videomarketingu IMS emitowaną w galerii handlowej.
Millward Brown 2016

Facebook