IMS Media

IMS oferuje emisję kampanii reklamowych audio oraz video w Instore Radio oraz na nośnikach Mall TV na terenie galerii handlowych i w sieciach handlowo-usługowych, z dotarciem do około 245 mln kontaktów miesięcznie. Oferujemy także reklamę na niestandardowych powierzchniach.Logo IMS
Poznaj nas
Marketing sensoryczny
IMS Sensory

IMS proponuje swoim klientom innowacyjne i kompleksowe rozwiązania, związane z marketingiem sensorycznym, oparte na najnowszych na rynku technologiach. Autorskie platformy sprzętowe charakteryzują się wysoką niezawodnością oraz funkcjonalnością. Każda usługa jest dopasowywana indywidualnie. Dzięki dostępnym technologiom komunikacyjnym, urządzenia instalowane u Klientów i podłączane do systemów nagłośnieniowych mogą być aktualizowane online, a ich stan pracy jest nieustannie monitorowany. Wszystkie te działania zapewniają najwyższy standard usług.

Kompetencje :
Marketing sensoryczny

IMS Media – Marketing sensoryczny

IMS oferuje emisję kampanii reklamowych audio oraz video w Instore Radio oraz na nośnikach Mall TV na terenie galerii handlowych i w sieciach handlowo-usługowych, z dotarciem do około 245 mln kontaktów miesięcznie. Oferujemy także reklamę w galeriach handlowych na niestandardowych powierzchniach ekspozycyjnych takich jak: banery, flagi, naklejki, standy, podświetlane ramki oraz inne nośniki.

Kompetencje :
Event marketing
IMS Events

Realizujemy kompleksowo działania z zakresu event marketingu: premiery nowych produktów, konferencje, szkolenia, wyjazdy integracyjne, całościowe kampanie marketingowe. Każde zlecenie przygotowujemy kompleksowo – od strategii po jej realizację i analizę końcową.

Kompetencje :
IMS R&D
IMS R&D

IMS r&d realizuje usługi z zakresu innowacji, technologii oraz serwisu technicznego dla marketingu sensorycznego: audiomarketingu, aromamarketingu, Digital Signage oraz reklamy Instore.

Kompetencje :

Facebook