Logo IMS
O IMS Events

IMS events jest częścią Grupy IMS S.A., notowanego na GPW lidera mediów sensorycznych, a także operatora największej sieci mediów instore w Polsce.

Naszą pracę wykonujemy z pasją, a do każdego projektu i zadania zawsze podchodzimy indywidualnie. Realizujemy działania przede wszystkim z zakresu event marketingu, a dodatkowo także promocji sprzedaży, produkcji promocyjnej, wsparcia PR oraz promocji w Internecie.

Posiadamy ponad 16-letnie doświadczenie w branży eventowej. W tym czasie realizowaliśmy projekty dla firm z sektora FMCG, informatycznego, finansowego oraz dla instytucji zaufania publicznego (ponad 300 eventów rocznie).

Nasza lojalność, rzetelność i znajomość rynku pozwoliły nam zyskać zaufanie i uznanie naszych partnerów. Naszą pracę cechuje wiedza, szybkość w działaniu, zaangażowanie, bliska współpraca merytoryczna z klientem i profesjonalizm. Doradzamy i pomagamy zmaksymalizować efektywność realizowanych projektów.

W Grupie Kapitałowej IMS posiadamy własne kanały mediowe z którymi docieramy do 260 milionów kontaktów z reklamą w ciągu miesiąca

Facebook