IMS events dla World Class Poland 2016

IMS events po raz drugi realizuje dla firmy Diageo, polskie eliminacje do World Class Competition, najbardziej prestiżowego konkursu miksologicznego na świecie.

Polscy barmani po raz drugi rywalizują w eliminacjach do światowego konkursu World Class Competition. Po dwóch zjazdach szkoleniowo-kwalifikacyjnych grupa top 30 zmniejszyła się do 12 zawodników. Drugi półfinałowy zjazd pod hasłem „Cuisine Meats Cocktails” odbył się w Szkockim Ranczo k. Naruszewa. Inspiracją programu był smak umami – jeden z pięciu podstawowych smaków odczuwanych przez człowieka. Finałową dwunastkę wyłoniło jury, w którego skład weszli finaliści ubiegłorocznej, światowej edycji konkursu – Vitezslav Cirok z Czech i Jurgen Nobels z Belgii oraz koordynatorzy World Class Poland. Od 2009 roku program Diageo Reserve World Class rozwija najlepsze doświadczenia oraz kulturę spożywania koktajli na całym świecie.

IMS events było odpowiedzialne za przygotowanie koncepcji wydarzeń w ramach World Class Poland 2016, rekrutację uczestników, organizację dwóch zjazdów szkoleniowo-kwalifikacyjnych, finału, prowadzenie fanpage’a konkursu oraz działania PR we współpracy z Hello PR. Z ramienia IMS events za projekt odpowiedzialna jest Patrycja Wojczuk (Project Director).

Finał World Class Poland 2016 roku odbędzie się w czerwcu w Warszawie, a jego zwycięzca wyjedzie do Miami, aby wziąć udział World Class Competition razem z 60 najlepszymi barmanami świata. IMS events jest odpowiedzialne również za organizację finałowych rozgrywek w Polsce.
Z firmą Diageo IMS events współpracuje od 2006 roku.

Najnowsze wpisy

Facebook