IMPONUJĄCA TWÓRCZOŚC NEW PEOPLE

Z przyjemnością polecamy twórczość młodego utalentowanego zespołu New People, którego współzałożyciel to na co dzień Konsultant Muzyczny IMS Jakub Sikora.

 

New People to siedem kolorowych muzycznych osobowości połączonych miłością do pisania piosenek i śpiewania na wiele głosów. Razem tworzą harmonijną mieszankę popu, soft rocka lat 70tych, disco i motownowego bujania. Zespół tworzą: Alicja Boratyn (Wicked Giant), Jakub Czubak i Piotr Piechota (The Car Is On Fire), Aleksander Orłowski (Magnificent Muttley), Natalia Pikuła (Drekoty) i Jakub Sikora (Crab Invasion, ZaStary), Hubert Woźniakowski (Eric Shoves Them In His Pockets).

 

New People zapowiadają swoją debiutancką płytę piosenką „LUCKY ONE”. Z łagodnym uśmiechem i nutą nadziei w głosie śpiewają o smutku, samotności i bezsilności. Wędrując po swoich muzycznych fascynacjach, od wczesnych nagrań wytwórni Motown, po gitarowe wybuchy rodem z pierwszych płyt Radiohead, zapraszają na wycieczkę wgłąb siebie. Zakochani w śpiewaniu na głosy i dawnym popie nie boją się poruszać nieoczywistych akordów i osobistych melodii.

 

FB: https://www.facebook.com/newpeopleband

YOUTUBE: https://www.youtube.com/channel/UC3Rcq7j7osvPjrk2nMorhRw

Instagram: https://www.instagram.com/newpeople.band/

Bandcamp: https://newpeoplemusic.bandcamp.com/

 

Najnowsze wpisy

Facebook