Logo IMS
Biuro prasowe

Bankowość to bardzo zatłoczony i konkurencyjny rynek. Nic dziwnego, że marketerzy zaczynają korzystać z coraz bardziej innowacyjnych narzędzi, aby wyróżnić się i przyciągnąć klientów. Najnowszym trendem jest sięganie po usługi marketingu sensorycznego.

IMS, lider rynku wyspecjalizowanych usług z zakresu marketingu sensorycznego, przeprowadził wspólnie z instytutem badawczym Millward Brown badania wpływu narzędzi marketingu sensorycznego na zachowanie konsumentów. Badanie zostało przeprowadzone w jednej z ogólnopolskich sieci usługowych z kategorii „rozrywka”. Co kryje się pod pojęciem marketingu sensorycznego i w jaki sposób takie działania mogą wpływać na nastrój i decyzje klientów?

IMS, lider rynku wyspecjalizowanych usług z zakresu marketingu sensorycznego, przeprowadził wspólnie z instytutem badawczym Millward Brown kompleksowe badania efektywności mediów In-store. Są to pierwsze tak szczegółowo przeprowadzone badania. Co kryje się za pojęciem mediów In-store oraz w jaki sposób wpływają na klienta i jego decyzje zakupowe?

Co czwarty klient robi zakupy pod wpływem reklam widzianych w galeriach handlowych. Nowoczesne technologie przyciągają uwagę odwiedzających. Jednym z liderów rynku jest firma IMS r&d, która wprowadza nowoczesne systemy w galeriach w całej Polsce. Czym jest Digital Signage i jakie niesie korzyści?

W świecie, w którym media cyfrowe, portale społecznościowe i elektroniczne urządzenia zmieniają diametralnie funkcjonowanie handlu i usług, znaczenie rozpoznawalności marki i osobistego kontaktu z klientem, wciąż pozostaje niezmiennie ważne. Pop-up story pozwalają firmom angażować klientów i nawiązywać z nimi interakcje w unikalnym środowisku.

Facebook