Spektakularne ekrany w Centrum Riviera w Gdyni

[:pl]Od końca września br. do oferty Digital Signage IMS S.A. doszły dwa nowe, spektakularne nośniki w Centrum Riviera w Gdyni. 28 września br. Spółka IMS S.A. przejęła zarządzanie monitorami i oferuje przestrzeń reklamową na dwóch nowych nośnikach DS. Każdy ze spektakularnie dużych zestawów 42’’ monitorów ma powierzchnię niemal 4,5 mkw. Nowe nośniki w Centrum Riviera  to dopiero pierwszy krok obecności IMS w tym wyjątkowym obiekcie. W najbliższym czasie w Galerii pojawią się nowe ekrany. Pierwsi reklamodawcy korzystają już z nowej oferty i dodatkowego dużego zasięgu. Ekrany zainstalowane są w układzie poziomym, w najlepszych miejscach komunikacyjnych Galerii.
  • Riviera jest rozpoznawalna i chętnie odwiedzana przez Klientów, którzy przyjeżdżają tu na zakupy z całego regionu. W 2018 roku mija pięć lat od debiutu Riviery na gdyńskim rynku, a Centrum wpisało się na trwałe w krajobraz Trójmiasta.
  • Riviera ma bardzo silną pozycję na handlowej mapie Trójmiasta dzięki różnorodnej ofercie. To 250 sklepów, 7 placów zabaw i 30 lokali gastronomicznych. Jest to także tętniące życiem centrum eventowe.
  • Riviera jest położona w bardzo dobrym punkcie komunikacyjnym, niedaleko centrum Gdyni. W bliskim położeniu jest przystanek SKM oraz przystanki autobusowe. Dostęp do centrum jest ułatwiony dzięki tunelowi podziemnemu, który łączy przystanki autobusowe, przystanek SKM i kilka ulic.
  • Jest to miejsce nie tylko codziennych zakupów spożywczo-przemysłowych, ale także centrum modowe oraz ośrodek aktywnego wypoczynku i relaksu dla całej rodziny z całoroczną galerią sztuki.
  • Powierzchnia 70 000 mkw.
[:]

PODOBNE ARTYKUŁY