IMS SA podpisał umowę z siecią salonów firmowych POLKOMTEL SA

[:pl]

IMS S.A. – lider w zakresie Audiomarketingu, Digital Signage oraz Aromamarketingu – zwieńczył rok 2011 podpisaniem umowy z siecią salonów firmowych  Polkomtel SA, pokazując tym samym, jak optymalnie wykorzystać potencjał marketingu sensorycznego w miejscu kontaktu z Klientem.

Dzięki przygotowanej i starannie wyselekcjonowanej przez IMS bazie utworów muzycznych, tworzących kompozycję Indywidualnego Programu Muzycznego, IMS po raz kolejny odznacza się profesjonalizmem oraz nieszablonowym podejściem do wykorzystywania narzędzi marketingu sensorycznego w miejscu sprzedaży.

[:en]Internet Media Services  SA ( IMS) – lider w zakresie Audiomarketingu, Digital Signage oraz Aromamarketingu – zwieńczył rok 2011 podpisaniem umowy z siecią salonów firmowych  Polkomtel SA, pokazując tym samym, jak optymalnie wykorzystać potencjał marketingu sensorycznego w miejscu kontaktu z Klientem. Dzięki przygotowanej i starannie wyselekcjonowanej przez IMS bazie utworów muzycznych tworzących kompozycję Indywidualnego Programu Muzycznego, IMS po raz kolejny dowodzi profesjonalizmu oraz nieszablonowego podejścia do wykorzystywania narzędzi marketingu sensorycznego w miejscu sprzedaży.[:de]Internet Media Services  SA ( IMS) – lider w zakresie Audiomarketingu, Digital Signage oraz Aromamarketingu – zwieńczył rok 2011 podpisaniem umowy z siecią salonów firmowych  Polkomtel SA, pokazując tym samym, jak optymalnie wykorzystać potencjał marketingu sensorycznego w miejscu kontaktu z Klientem. Dzięki przygotowanej i starannie wyselekcjonowanej przez IMS bazie utworów muzycznych tworzących kompozycję Indywidualnego Programu Muzycznego, IMS po raz kolejny dowodzi profesjonalizmu oraz nieszablonowego podejścia do wykorzystywania narzędzi marketingu sensorycznego w miejscu sprzedaży.[:cs]Internet Media Services  SA ( IMS) – lider w zakresie Audiomarketingu, Digital Signage oraz Aromamarketingu – zwieńczył rok 2011 podpisaniem umowy z siecią salonów firmowych  Polkomtel SA, pokazując tym samym, jak optymalnie wykorzystać potencjał marketingu sensorycznego w miejscu kontaktu z Klientem. Dzięki przygotowanej i starannie wyselekcjonowanej przez IMS bazie utworów muzycznych tworzących kompozycję Indywidualnego Programu Muzycznego, IMS po raz kolejny dowodzi profesjonalizmu oraz nieszablonowego podejścia do wykorzystywania narzędzi marketingu sensorycznego w miejscu sprzedaży.[:]

PODOBNE ARTYKUŁY