In-Store Radio
reklama w galeriach i sieciach handlowych na nośnikach audio

W ramach świadczonych usług,  od ponad 19 lat, oferujemy produkcję oraz emisję dźwiękowych kampanii reklamowych w miejscu sprzedaży przy użyciu In-Store Radio. Muzyka to nasz dobry towarzysz i przyjaciel. Jest wszędzie. Jest dostępna na wielu platformach i urządzeniach, angażuje miliony Konsumentów, towarzyszy nam każdego dnia.

Odpowiednio dobrana forma reklamy In-Store Radio jest niezwykle istotnym medium reklamowym. Za pomocą specjalnie przygotowanych spotów reklamowych możemy wywierać wpływ na zachowanie Konsumenta bezpośrednio w miejscu sprzedaży subtelnie wpływając na jego zakupowe preferencje i decyzje .

IN-STORE RADIO

IMS S.A. odpowiada za emisję dźwiękowych kampanii reklamowych w sieciach oraz galeriach handlowych na terenie całego kraju. „Gramy” w ponad 1900 obiektach w całej Polsce i za granicą. Emitujemy przekazy reklamowe w prawie 300 topowych galeriach handlowych.

Zasięg In-Store Radio w obsługiwanych przez nas sieciach i galeriach handlowych to ponad 250 milionów kontaktów z reklamą rocznie. Z przekazem reklamowym miesięcznie docieramy do około 45 – 48 milionów kontaktów.

CZY WIESZ, ŻE...

58%

Klientów salonów sklepów wielobranżowych pamięta i docenia dobrą muzykę w sklepie

Elevating the Customer Experience / Walnut Unlimited - January 2019

25%

Klientów poprawia listę zakupów na skutek komunikatów In-Store promo

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji