IMS na Targach ReDi

[:pl]

Firma IMS bierze udział w tegorocznej, trzeciej edycji Targów ReDi, które odbędą się w dniach 1-2 czerwca 2016. ReDI to miejsce spotkań przedstawicieli miast, deweloperów, zarządców, inwestorów oraz sieci handlowych działających i rozwijających się na rynku Europy Środkowo-Wschodniej.

Tak o Targach ReDi opowiada Wojciech Grendziński, Dyrektor Sprzedaży IMS S.A. :

– Targi ReDi to wydarzenie, które od samego początku cieszy się popularnością i mimo krótkiej historii ma już wysoką renomę. Targi stanowią dla nas doskonałą możliwość zaprezentowania w bezpośredni sposób naszej szerokiej  gamy usług i produktów IMS dopasowanych do oczekiwań i potrzeb galerii handlowych. Wydarzenie daje nam możliwość przedstawienia marki nowym, potencjalnym klientom, nawiązania z nimi kontaktów biznesowych, a także spotkania z osobami, które współpracują z nami od lat. Jest to dla nas doskonała okazja na wzmocnienie wizerunku oraz  pokazanie unikatowych, nowatorskich rozwiązań i ostatnich realizacji z zakresu audiomarketingu, aromamarketingu i Digital Signage. Podczas Targów chętnie podzielimy się naszym doświadczeniem i porozmawiamy o tym, jak można łączyć zmysły z najnowszymi rozwiązaniami technologicznymi.

W każdej z dwóch dotychczasowych edycji targów ReDI uczestniczyło ponad 1400 decydentów z branży nieruchomości handlowych. W 2015 r. udział w targach wzięło 350 przedstawicieli sieci handlowych oraz ponad 50 wystawców, którzy zaprezentowali 120 centrów handlowych z Polski i innych krajów Europy Środkowo-Wschodniej.

[:]

PODOBNE ARTYKUŁY