Grupa Kapitałowa IMS wdrożyła Audiomarketing i rozwiązania Digital Signage w Skechers

SportsDelite Sp. z o.o., wyłączny partner franczyzowy amerykańskiej marki SKECHERS w Polsce, postawił na AUDIOMARKETING i rozwiązania DIGITAL SIGNAGE od GRUPY KAPITAŁOWEJ IMSAUDIOMARKETING czyli pasująca do charakteru marki i jej celów biznesowych MUZYKA DO SKLEPU, rozbrzmiewać będzie w dwóch punktach SKECHERS – w salonach znajdujących się w: Centrum  Janki oraz Atrium Targówek. Ponadto specjaliści GRUPY KAPITAŁOWEJ IMS zainstalowali w punktach SKECHERS system nagłośnienia oraz rozwiązania z zakresu DIGITAL SIGNAGE – MONITORY REKLAMOWE pozwalające na korzystanie z nowoczesnych możliwości promocji i budowania pozytywnej atmosfery w miejscu sprzedaży, jakie oferuje VIDEO MARKETING.

MUZYKA DO SKLEPU dostarczana przez Specjalistów IMS to gwarancja unikalności – dla każdej marki nasi Eksperci tworzą bowiem specjalną playlistę idealnie wpisującą się w charakter brandu oraz jego salonów. Jak pokazują badania, taka oprawa jest niezwykle istotna, bowiem aż 90% klientów wybiera obiekt, w którym gra muzyka (Business Background Music Elevates Customer Experiences – July 28, 2017). Wyjątkową atmosferę miejsca sprzedaży dopełniają MONITORY REKLAMOWE będące częścią systemu DIGITAL SIGNAGE. Umożliwiają one wyświetlanie atrakcyjnego kontentu, w tym materiałów promocyjnych. Wykorzystanie najnowocześniejszych rozwiązań Digital Signage jest ważne, ponieważ 8 in 10 klientów poleci sklep, jeśli jego oprawa wizualna, dźwiękowa i zapachowa będzie sprawiała im przyjemność (wg badania Walnut Unlimited, Elevating The Customer Experience, The Impact of Sensory Marketing, 2019).

SKECHERS to kultowa amerykańska marka butów sportowych i codziennych, wieczorowych i casualowych, które dostępne są w ponad 100 krajach na całym świecie. Marka znana jest przede wszystkich z rozwiązań technologicznych, w tym specjalnych wkładek, dzięki którym jej obuwie charakteryzuje się niezwykłą lekkością i wygodą. Wspomniane lokalizacje to początek budowy sieci sprzedaży SKECHERS przez Sports Delite.

Skechers, IMS

PODOBNE ARTYKUŁY